Hallo leden,
In juni barst de strijd om de clubkampioenschappen weer los! En wel in twee categorieën: de Single en Mix. Dus schrijf je vanaf nu in voor een of allebei de onderdelen!
Data: Zaterdag 6 juni – Vrijdag 19 juni
Finales: Vrijdagavond 19 juni (! dit keer niet op zaterdag ivm Varend Corso/WK)
Onderdelen: Single & Mix (A, B, C) – je kunt met twee onderdelen meedoen, we proberen de poules klein te houden
Inschrijfgeld: € 7,50 per onderdeel
Toernooi.nl: https://www.Aanmelden & verhinderingen doorgeven via Toernooi.nl:
Het aanmelden verloopt via deze website omdat we via toernooi.nl gelijk speelschema’s kunnen organiseren. Mocht je nog geen account hebben, dan kun je je registreren. Het is niet nodig om een lidnummer en speelsterkte in te vullen bij de registratie. Wel graag jouw contactgegevens. Daarna kun je een keuze maken voor het niveau waarin je wilt meedoen. Vul bij het aanmelden ook de naam van jouw partner in. Het is nodig dat zowel jij als jouw partner zich inschrijven.
Bij beschikbaarheid kun je aangeven wanneer je verhinderd bent. Bij te veel afwezigheid is deelname aan het toernooi lastig in verband met het aantal wedstrijden dat gepland moet worden.
Aanmelden kan tot en met zondag 31 mei.
Aanmelden kan tot en met zondag 31 mei.
Mocht je er onverhoopt niet uitkomen met inschrijven, laat het ons dan even weten door op deze e-mail te antwoorden.
We hopen op veel enthousiaste deelnemers!
Groeten,
Groeten,
De TC
Bas, Erik, Jan, Jorien, Roy en Suzie
Bas, Erik, Jan, Jorien, Roy en Suzie