Piramidecompetitie 2022
Ook in 2022 organiseren we de Piramidecompetitie. Op zeven zondagen worden wedstrijden gepland.
6 februari
6 maart
10 april
8 mei
3 juli
28 augustus
9 oktober

7e Speeldag Piramide
ZONDAG 9 oktober uitslag
10.00 Ferry Duijnisveld Mark den Haan
10.00 Kim den Haan Kelly Lussenburg
10.30 Edwin Ammerlaan Rob van der Knaap
10.30 Ron van der Valk Daniël van Holsteijn
11.00 Bram Damen Ed Helderman
11.00 Demy Kers Pascalle Rouwhorst
11.30 Barry Jansen Richard Moerman
11.30 Paula van Staalduinen Anneke Faber
12.00 Ron vd Berg Koen de Koning
12.00 Mart van Zeijl Robin Maat
12.30 Kim/Femke Jorien Koning
12.30 Stef Beun Ritchy Aarden
13.00 Femke/Kim Laura de Raaf
13.00 Jasper Greep Patrick Krens
13.30 Jordi van de Merwe Jan Hendriks
13.30 Daan Bos Ron de Bakker
14.00 Johan Enthoven Freek Batist
14.00 Maarten Suderee Bas Otten
14.30 Charlotte Vergouwen Anna Duijndam
14.30 Cies Duijndam Remi Broch
15.00 Jan Duijndam Erik van der Lans
15.00 Maurice Schouten Edwin Duijvesteijn
15.30 Berry Jansen Dennis v Leeuwen
15.30 Dean van der Stap Kay van Aalst
16.00 Roy Jansen Peter van der Kraan
16.00 Natasja Grootscholte Irmgard Bomers
16.30 Dave de Recht Sean van der Stap
16.30 Michel de Bakker Dylan de Brabander
17.00 Nancy Zwirs Mariska Jansen-Boerma

Piramide na 6 gespeelde wedstrijden


6e Speeldag Piramide
ZONDAG 28 augustus uitslag
10.00 Roy Jansen Dennis v Leeuwen 2-0
10.00 Paul Helleman Edwin Ammerlaan 0-2
10.30 Bas Otten Barry Jansen 2-1
10.30 Peter van der Kraan Richard Moerman 0-2
11.00 Paula van Staalduinen Iris Rotteveel 0-2
11.00 Laura de Raaf Pascalle Rouwhorst 2-0
11.30 Cies Duijndam Bram Damen uitgesteld
11.30 Jan Duijndam Maarten Suderee 2-1
12.00 Charlotte Vergouwen Anneke Faber 2-0
12.00 Daan Bos Sven de Bruijn niet gespeeld
12.30 Edwin van Koppen Ron de Bakker blessure
12.30 Jasper Greep Jochem Nieuwmans uitgesteld
13.00 Nancy Zwirs Kim den Haan 2-0
13.00 Ferry Duijnisveld Mark den Haan uitgesteld
13.30 Remi Broch Erik van der Lans 0-2
13.30 Kelly Lussenburg Mariska Jansen-Boerma 0-2
14.00 Natasja Grootscholte Demy Kers 1-2
14.00 Berry Jansen John van Santen 2-1
14.30 Jorien Koning Luzia ten Westenend 2-0
14.30 Freek Batist Edwin Duijvesteijn 0-2
15.00 Ron vd Berg Johan Enthoven uitgesteld
15.00 Jari van Steekelenburg Dave Dijkhuizen niet gespeeld
15.30 Sean van der Stap Jos Janmaat 1-2
15.30 Dirk Zwinkels Dave de Recht 2-0
16.00 Dean van der Stap Ron van der Valk 2-0
16.00 Robin Maat Daniël van Holsteijn 2-0
16.30 Kay van Aalst Ritchy Aarden 2-0
16.30 Dylan de Brabander Patrick Krens 2-0
In te halen wedstrijden – onderling afspreken en uitslag mailen
Anna Duijndam Irmgard Bomers 2-1
Kim Zuiderwijk Femke Duijndam
Martijn van der Pot Maurice Schouten
Ed Helderman Koen de Koning 2-0
Rob van der Knaap Geert Broch blessure
Mart van Zeijl Mark van Holsteijn blessure
Stef Beun Michel de Bakker 0-2
Jordi van de Merwe Jan Hendriks
Blessure
Tom van der Burg
Koen van Zeijl

Piramide na 5 gespeelde wedstrijden:

_______________________________________________________________________________________________

5e Speeldag Piramide
ZONDAG 3 juli uitslag
10.00 Jan Duijndam Erik van der Lans 2-0
10.00 Iris Rotteveel Anneke Faber 2-0
10.30 Edwin Ammerlaan Dave de Recht 2-0
10.30 Charlotte Vergouwen Irmgard Bomers 0-2
11.00 Richard Moerman Koen de Koning verplaatst
11.00 Dennis v Leeuwen John van Santen 2-0
11.30 Remi Broch Bram Damen 0-2
12.00 Edwin van Koppen Berry Jansen 0-2
12.30 Sven de Bruijn Mark van Holsteijn 2-0
12.30 Dave Dijkhuizen Mart van Zeijl 1-2
13.00 Kay van Aalst Jos Janmaat 0-2
13.30 Ron de Bakker Ferry Duijnisveld 0-2
13.30 Nancy Zwirs Kim den Haan verplaatst
14.00 Ritchy Aarden Dean van der Stap 0-2
14.00 Robin Maat Dylan de Brabander 2-0
14.30 Jordi van de Merwe Stef Beun 0-2
14.30 Paula van Staalduinen Kelly Lussenburg 2-0
15.00 Laura de Raaf Natasja Grootscholte 2-0
15.00 Jochem Nieuwmans Daniël van Holsteijn 0-2
In te halen wedstrijden – onderling afspreken en uitslag mailen
Maarten Suderee Maurice Schouten 2-0
Bas Otten Barry Jansen
Martijn van der Pot Edwin Duijvesteijn 2-0
Cies Duijndam Peter van der Kraan 2-0
Roy Jansen Freek Batist 1-2
Ed Helderman Rob van der Knaap 2-0
Johan Enthoven Ron vd Berg
Geert Broch Daan Bos
Mark den Haan Paul Helleman 2-0
Pascalle Rouwhorst Femke Duijndam 1-2
Jorien Koning Kim Zuiderwijk 0-2
Anna Duijndam Demy Kers 0-2
Mariska Jansen-Boerma Luzia ten Westenend 0-2
Jari van Steekelenburg Ron van der Valk 2-0
Sean van der Stap Dirk Zwinkels Verplaatst
Michel de Bakker Jasper Greep 2-0
Niet ingedeeld wegens oneven aantal
Patrick Krens
Blessure
Tom van der Burg
Koen van Zeijl
Jan Hendriks

______________________________________________________________________________________________

Piramide na 4 wedstrijden

4e Speeldag Piramide uitslagen
ZONDAG 8 mei ZONDAG 8 mei
10.00 Kim den Haan Laura de Raaf 0-2
10.00 Edwin Duijvesteijn Barry Jansen 0-2
10.30 Geert Broch Ron de Bakker 2-1
10.30 Jos Janmaat Stef Beun 2-0
11.00 Femke Duijndam Kim Zuiderwijk 2-0
11.00 Mark van Holsteijn Dirk Zwinkels 2-0
11.30 Jan Hendriks Patrick Krens 1-2
11.30 Edwin van Koppen Paul Helleman 2-0
12.00 Daniël van Holsteijn Michel de Bakker 2-0
12.00 Nancy Zwirs Natasja Grootscholte 0-2
12.30 Freek Batist Peter van der Kraan opgave Freek
12.30 Jasper Greep Jordi van de Merwe 0-2
13.00 Remi Broch Richard Moerman 2-1
13.00 Iris Rotteveel Charlotte Vergouwen 0-2
13.30 Maarten Suderee Martijn van der Pot 2-0
13.30 Sean van der Stap Dylan de Brabander 2-0
14.00 Mariska Jansen-Boerma Irmgard Bomers 2-1
14.00 Koen de Koning Roy Jansen X
14.30 Ron vd Berg Dennis v Leeuwen 2-0
14.30 Desiree Rouwhorst Pascalle Rouwhorst 0-2
15.00 Dean van der Stap Robin Maat verzet
15.00 Mark den Haan Berry Jansen 1-2
15.30 Dave Dijkhuizen Sven de Bruijn 1-2
15.30 Dave de Recht Ritchy Aarden 2-0
16.00 Johan Enthoven Cies Duijndam 0-2
In te halen wedstrijden – onderling afspreken en uitslag mailen
Jorien Koning Luzia ten Westenend 2-0
Paula van Staalduinen Anna Duijndam 2-0
Demy Anneke Faber 2-0
Bas Otten Jan Duijndam 0-2
Bram Damen Erik van der Lans 0-2
Rob van der Knaap John van Santen 2-1
Edwin Ammerlaan Mart van Zeijl
Ed Helderman Ferry Duijnisveld 2-0
Kay van Aalst Jari van Steekelenburg
Niet ingedeeld wegens oneven aantal
Kelly Lussenburg
Daan Bos
Blessure
Nadine Braam
Koen van Zeijl
Maurice Schouten
Tom van der Burg
Ron van der Valk

Piramide na 3 gespeelde wedstrijden

3e Speeldag Piramide
de uitslagen
ZONDAG 10 april ZONDAG 10 april
09.30 Ron van der Valk Dave de Recht blessure
10.00 Mariska Jansen-Boerma Luzia ten Westenend 0-2
10.00 Laura de Raaf Kelly Lussenburg verzet
10.30 Dennis v Leeuwen Mark van Holsteijn 2-1
10.30 Dirk Zwinkels Paul Helleman 0-2
11.00 Freek Batist Daan Bos 2-0
11.00 John van Santen Mart van Zeijl 2-0
11.30 Irmgard Bomers Nancy Zwirs 0-2
11.30 Maurice Schouten Barry Jansen 2-1
12.00 Patrick Krens Jordi van de Merwe 2-0
12.00 Bas Otten Martijn van der Pot 2-1
12.30 Maarten Suderee Richard Moerman 2-0
12.30 Dylan de Brabander Sean van der Stap verzet
13.00 Bram Damen Koen de Koning 2-0
13.00 Edwin Duijvesteijn Cies Duijndam opgave Cies
13.30 Roy Jansen Remi Broch 0-2
13.30 Johan Enthoven Rob van der Knaap 2-0
14.00 Peter van der Kraan Geert Broch 2-0
14.00 Ritchy Aarden Jari van Steekelenburg verzet
14.30 Ron vd Berg Ferry Duijnisveld 2-1
14.30 Dean van der Stap Michel de Bakker 2-0
15.00 Sven de Bruijn Kay van Aalst 2-0
15.00 Femke Duijndam Pascalle Rouwhorst 0-2
15.30 Paula van Staalduinen Charlotte Vergouwen 2-0
15.30 Daniël van Holsteijn Jasper Greep 2-0
In te halen wedstrijden – onderling afspreken en uitslag mailen
Desiree Rouwhorst Jorien Koning 2-1
Natasja Grootscholte Kim Zuiderwijk 0-2
Iris Rotteveel Kim den Haan 1-2
Nadine Braam Anneke Faber
Erik van der Lans Jan Duijndam 0-2
Ed Helderman Ron de Bakker
Dave Dijkhuizen Berry Jansen
Edwin van Koppen Mark den Haan 2-0
Stef Beun Edwin Ammerlaan 0-2
Jan Hendriks Jos Janmaat blessure Jos
Niet ingedeeld wegens oneven aantal
Anna Duijndam
Robin Maat
Blessure
Koen van Zeijl
Tom van de Burg

Piramide na 2 gespeelde wedstrijden

2e Speeldag Piramide uitslagen
Mocht je onverhoopt niet kunnen spelen, laat dit dan weten aan je tegenstander en aan Jorien Koning: 06.21.26.31.36
ZONDAG 6 maart ZONDAG 6 maart
09.30 Dave de Recht Mart van Zeijl 1-2
09.30 Jan Hendriks Paul Helleman 0-2
10.00 Kay van Aalst Mark den Haan 0-2
10.00 Berry Jansen Rob van der Knaap 0-2
10.30 Jari van Steekelenburg Jordi van de Merwe 2-0
10.30 Dennis v Leeuwen Ron van der Valk 2-0
11.00 Dave Dijkhuizen Edwin Ammerlaan 2-0
11.00 Nadine Braam Iris Rotteveel 0-2
11.30 Barry Jansen Freek Batist 2-0
11.30 Mark van Holsteijn Ferry Duijnisveld 0-2
12.00 Natasja Grootscholte Kelly Lussenburg 2-1
12.00 Remi Broch Maurice Schouten 0-2
12.30 Edwin Duijvesteijn Cies Duijndam NG
12.30 John van Santen Daan Bos 0-2
13.00 Jan Duijndam Martijn van der Pot 2-0
13.00 Ritchy Aarden Edwin van Koppen 0-2
13.30 Robin Maat Peter van der Kraan 1-2
13.30 Ron de Bakker Dirk Zwinkels 2-0
14.00 Charlotte Vergouwen Irmgard Bomers 1-2
14.00 Jos Janmaat Patrick Krens 2-0
14.30 Jorien Koning Nancy Zwirs 2-0
14.30 Ron vd Berg Koen de Koning 1-2
15.00 Sean van der Stap Daniël van Holsteijn 2-0
15.00 Stef Beun Dylan de Brabander
15.30 Jasper Greep Dean van der Stap 0-2
15.30 Sven de Bruijn Michel de Bakker 2-0
16.00 Bram Damen Johan Enthoven 2-1
In te halen wedstrijden – onderling afspreken en uitslag mailen
Kim Zuiderwijk Pascalle Rouwhorst 0-2
Erik van der Lans Maarten Suderee 2-0
Desiree Rouwhorst Femke Duijndam 0-2
Laura de Raaf Paula van Staalduinen 2-0
Anna Duijndam Anneke Faber 2-1
Geert Broch Peter van der Kraan NG
Mariska Jansen-Boerma Kim den Haan 2-0
Richard Moerman Bas Otten 0-2
Roy Jansen Ed Helderman 2-1
Afwezig / niet ingedeeld wegens oneven aantal
Luzia ten Westenend
Blessure
Koen van Zeijl
Tom van de Burg

Piramide 2 (na 1 wedstrijd gespeeld)


De begin piramide is als volgt:

1e Speeldag Piramide
Mocht je onverhoopt niet kunnen spelen, laat dit dan weten aan je tegenstander en aan Jorien Koning: 06.21.26.31.36 
ZONDAG 6 februari ZONDAG 6 februari
09.30 Laura de Raaf Iris Rotteveel 2-0
09.30 Paul Helleman Stef Beun 2-0
10.00 Geert Broch Ron vd Berg 0-2
10.00 Kay van Aalst Mart van Zeijl 2-0
10.30 Edwin van Koppen Edwin Ammerlaan 0-2
10.30 Jordi van de Merwe Sven de Bruijn 0-2
11.00 Ritchy Aarden  Michel de Bakker 2-1
11.00 Ron van der Valk Dirk Zwinkels 0-2
11.30 Sean van der Stap  Robin Maat 2-1
11.30 Remi Broch Bram Damen 2-0
12.00 Ferry Duijnisveld Ron de Bakker NG
12.00 Jorien Koning Kim den Haan 2-1
12.30 Mark den Haan Dave Dijkhuizen 2-0
12.30 Femke Duijndam Luzia ten Westenend 2-0
13.00 Erik van der Lans Martijn van der Pot NG
13.00 Mariska Jansen-Boerma Natasja Grootscholte  1-2
13.30 Kelly Lussenburg Nadine Braam 2-0
13.30 Richard Moerman Freek Batist 2-1
14.00 John van Santen Mark van Holsteijn 2-1
14.00 Irmgard Bomers Charlotte Vergouwen NG
14.30 Jari van Steekelenburg Jasper Greep 2-0
14.30 Jos Janmaat  Dean van der Stap 2-1
15.00 Bas Otten Barry Jansen NG
15.00 Daniël van Holsteijn Dylan de Brabander 0-2
15.30 Cies Duijndam Roy Jansen 2-1
15.30 Anneke Faber Paula van Staalduinen 0-2
16.00 Daan Bos Berry Jansen NG
16.00 Jan Duijndam Maarten Suderee 2-0
16.30 Desiree Rouwhorst Kim Zuiderwijk NG
16.30 Rob van der Knaap Dennis v Leeuwen 2-1
17.00 Dave de Recht  Jan Hendriks 2-0
In te halen wedstrijden – onderling afspreken en uitslag mailen
Edwin Duijvestijn Ed Helderman 2-0
Afwezig, kan niet inhalen:
Anna Duijndam 
Pascalle Rouwhorst 
Afwezig, niet ingedeeld wegens oneven aantal 
Patrick Krens
Nancy Zwirs
Blessure
Johan Enthoven
Koen van Zeijl
Koen de Koning


Definitieve piramide van 2021

De finales zijn gespeeld en de winnaars van 2020-2021 zijn:

Heren: Jan Duijndam en bij de dames: Pascalle Rouwhorst

 

De winnaars van de Piramidecompetitie 2020 zijn:

Dames:            Pascalle Rouwhorst

Heren:             Jan Duijndam