• Bardiensten Juli

  • De winnaars van de Clubkampioenschappen Singel zijn bekend!

  • 4e Piramide zondag 12 mei de uitslagen

Piramidecompetitie 2024

Op zeven zondagen worden wedstrijden gepland. De data:

  • 4 februari
  • 3 maart
  • 14 april
  • 12 mei
  • 7 juli
  • 1 september
  • 6 oktober
4e Speeldag Piramide
ZONDAG 12 mei uitslag
09.30 Michael de Niet Mart van Zeijl 1-2
09.30 Edwin Ammerlaan Dave de Recht 2-1
10.00 Edwin Duijvesteijn Remi Broch 2-0
10.00 Tom van de Burg Jos Janmaat 2-0
10.30 Paul Helleman Sander Zaat 0-2
10.30 Mike Reitsma Jasper Greep 2-1
11.00 Frank van der Stap Freek Batist 0-2
11.00 Barry Jansen Martijn van der Pot 2-0
11.30 Bas Otten Cies Duijndam 0-2
11.30 Robin Maat Berry Jansen 1-2
12.00 Dirk Zwinkels Robbin Duijnisveld 2-0
12.00 Erik van der Lans Maarten Suderee 2-1
12.30
12.30 Jennifer Fransen Charlotte Vergouwen 1-2
13.00 Bram Damen Ron vd Berg 2-1
13.00 Dean van der Stap Rob van der Knaap 0-2
13.30 Michel de Bakker Steef van der Lans 2-1
13.30 Desiree van der Lans Jorien Koning 2-0
14.00 Femke Duijndam Pascalle Rouwhorst 2-1
14.00 Melissa Grootscholten Nancy Zwirs 2-0
14.30
14.30
15.00
15.00
15.30
15.30
16.00
16.00
16.30
16.30
17.00
17.00
Afwezig; eerstgenoemde verantwoordelijk voor inplannen inhaalwedstrijd
Koen van Zeijl Jan Duijndam 2-1
Ron de Bakker Wesley van Reeuwijk 0-2
Richard Moerman Peter van der Kraan 2-0
Hans Bal Dylan de Haas 2-0
Johan Enthoven Mark van Holsteijn 2-0
Julian de Bondt John Nieuwmans 2-0
Kay van Aalst Dave de Brabander
Patrick Krens Thijs van der Lans
Sean van der Stap Mark den Haan
Stef Voordenhout Jari van Steekelenburg
Ellen Mol Emily Moonen 0-2
Luzia ten Westenend Iris Rotteveel 2-0
Jan Hendriks Bas Bruijn 2-0
Dylan de Brabander Daniël van Holsteijn
Ed Helderman Roy Jansen 2-0
Niet ingedeeld (wegens blessure)
Mariska Jansen-Boerma
Dennis v Leeuwen
Koen de Koning
John van Santen
Paula van Staalduinen
Jesse Lamers
Ferry Duijnisveld
Daan Bos
Niet ingedeeld (wegens oneven aantal)
Geert Broch
Kelly Lussenburg



3e Speeldag Piramide
ZONDAG 14 april uitslag
09.30 Wesley van Reeuwijk Ferry Duijnisveld
09.30 Tom van de Burg Daniël van Holsteijn 1-2
10.00 Mark den Haan Dean van der Stap 2-0
10.00 Desiree van der Lans Femke Duijndam 0-2
10.30 Barry Jansen Koen van Zeijl
10.30 Maarten Suderee Cies Duijndam
11.00 Jorien Koning Nancy Zwirs 2-0
11.00 Kelly Lussenburg Jennifer Fransen 2-1
11.30 Mark van Holsteijn Ed Helderman 0-2
11.30 Jari van Steekelenburg Patrick Krens 0-2
12.00 Emily Moonen Charlotte Vergouwen
12.00 Finale Clubkampioenschappen Mix B
12.30 Johan Enthoven Berry Jansen 2-0
12.30 Geert Broch Dylan de Brabander 0-2
13.00 Thijs van der Lans Sander Zaat 2-0
13.00 Robbin Duijnisveld Paul Helleman 0-2
13.30 Finale Clubkampioenschappen Mix A
13.30 Jasper Greep Bas Bruijn 2-1
14.00 Dirk Zwinkels Jesse Lamers
14.00 Kay van Aalst Mart van Zeijl
14.30 Edwin Ammerlaan Stef Voordenhout
14.30 Luzia ten Westenend Melissa Grootscholten 0-2
15.00 Roy Jansen Peter van der Kraan 1-2
15.00 Jos Janmaat Dave de Recht 2-0
15.30 John Nieuwmans Steef van der Lans 0-2
15.30 Bram Damen Frank van der Stap 0-2
16.00 Martijn van der Pot Remi Broch
16.00 Jan Duijndam Erik van der Lans 1-2
16.30 Rob van der Knaap Robin Maat 0-2
16.30 Bas Otten Edwin Duijvesteijn 2-0
17.00 Michel de Bakker Julian de Bondt
17.00
Afwezig; eerstgenoemde verantwoordelijk voor inplannen inhaalwedstrijd
Kim van der Pot-Zuiderwijk Pascalle Rouwhorst
Ellen Mol Iris Rotteveel 0-2
Daan Bos Ron vd Berg
Sean van der Stap Dylan de Haas
Freek Batist Richard Moerman
Michael de Niet Dave de Brabander
Hans Bal Ron de Bakker
Mike Reitsma Jan Hendriks
Niet ingedeeld (wegens blessure)
Mariska Jansen-Boerma
Dennis v Leeuwen
Koen de Koning
John van Santen


2e Speeldag Piramide
ZONDAG 3 maart uitslag
09.30 Daniël van Holsteijn Wesley van Reeuwijk 0-2
09.30 Bas Otten Peter van der Kraan 2-0
10.00 Edwin Duijvesteijn Cies Duijndam 1-2
10.00 Julian de Bondt Jesse Lamers 0-2
10.30 Iris Rotteveel Jennifer Fransen 1-2
10.30
11.00
11.00 Patrick Krens Michel de Bakker 2-0
11.30 Jan Duijndam Maarten Suderee 2-0
11.30 Ferry Duijnisveld Mark den Haan 1-2
12.00 Dylan de Haas Ed Helderman 0-2
12.00 Martijn van der Pot Koen van Zeijl 0-2
12.30 Jos Janmaat Dylan de Brabander 0-2
12.30 Emily Moonen Charlotte Vergouwen
13.00 Ron de Bakker Sean van der Stap 0-2
13.00 Desiree van der Lans Pascalle Rouwhorst 2-1
13.30 Dean van der Stap Rob van der Knaap
13.30 Femke Duijndam Kim van der Pot-Zuiderwijk 2-1
14.00 John Nieuwmans Jasper Greep 0-2
14.00
14.30
14.30
15.00 Geert Broch Robin Maat 0-2
15.00 Mart van Zeijl Dirk Zwinkels 2-1
15.30 Frank van der Stap Richard Moerman 0-2
15.30
16.00 Luzia ten Westenend Kelly Lussenburg 2-0
16.00 Dave de Brabander Dave de Recht
16.30
16.30
17.00
17.00
Afwezig; eerstgenoemde verantwoordelijk voor inplannen inhaalwedstrijd
Freek Batist Remi Broch
Roy Jansen Ron vd Berg 2-1
Daan Bos Mark van Holsteijn 0-2
Berry Jansen Hans Bal __
Tom van der Burg Koen de Koning __
Thijs van der Lans John van Santen 1-2
Edwin Ammerlaan Michael de Niet __
Sander Zaat Kay van Aalst 1-2
Paul Helleman Stef Voordenhout 0-2
Robbin Duijnisveld Bas Bruijn 2-0
Nancy Zwirs (indien mogelijk blessure) Jorien Koning __
Ellen Mol Paula van Staalduinen 1-2
Mariska Jansen-Boerma Melissa Grootscholten __
Erik van der Lans Barry Jansen 2-0
Steef van der Lans Mike Reitsma 1-2
Jan Hendriks Jari Steekelenburg 0-2
Niet ingedeeld (wegens blessure)
Johan Enthoven
Dennis v Leeuwen

2e piramide na de 1e speeldag.


1e Speeldag Piramide uitslagen
ZONDAG 4 februari uitslag
09.30 John van Santen Jos Janmaat 0-2
09.30 Jari van Steekelenburg Robbin Duijnisveld 2-0
09.30 Patrick Krens Stef Voordenhout verzet
09.30 Remi Broch Ron vd Berg 2-0
10.30 Bas Bruijn Julian de Bondt 1-2
10.30 Maarten Suderee Koen van Zeijl 2-0
11.00 Edwin Ammerlaan Dylan de Brabander 0-2
11.00 Ed Helderman Ron de Bakker spelen niet
11.30 Jan Duijndam Erik van der Lans 2-0
11.30 Bas Otten Barry Jansen 1-2
12.00 Ferry Duijnisveld Dave de Recht 2-0
12.00 Martijn van der Pot Frank van der Stap 2-0
12.30 Freek Batist Richard Moerman 2-1
12.30
13.00 Steef van der Lans Jasper Greep 2-0
13.00 Daan Bos Roy Jansen 0-2
13.30 Peter van der Kraan Mark van Holsteijn 2-0
13.30 Rob van der Knaap Berry Jansen 1-2
14.00 Michel de Bakker Kay van Aalst 0-2
14.00 Femke Duijndam Nancy Zwirs 2-0
14.30 Daniël van Holsteijn Sean van der Stap 0-2
14.30 Hans Bal Bram Damen 0-2
15.00
15.00 Wesley van Reeuwijk Sander Zaat 2-0
15.30 Cies Duijndam Edwin Duijvesteijn spelen niet
15.30 Dean van der Stap Dylan de Haas 1-2
16.00 Charlotte Vergouwen Iris Rotteveel 2-1
16.00 Kelly Lussenburg Paula van Staalduinen 2-1
16.30
16.30 Dirk Zwinkels Michael de Niet 0-2
17.00 Paul Helleman Jesse Lamers 2-0
17.00 Jorien Koning Pascalle Rouwhorst 0-2
Afwezig; eerstgenoemde verantwoordelijk voor inplannen inhaalwedstrijd
Melissa Grootscholten Mariska Jansen-Boerma spelen niet
Luzia ten Westenend Emily Moonen spelen niet
Mark den Haan Koen de Koning spelen niet
Geert Broch Tom van de Burg spelen niet
Robin Maat Dave de Brabander 2-0
Thijs van der Lans Mart van Zeijl 2-0
John Nieuwmans Mike Reitsma
Ellen Mol Jennifer Fransen 2-0
Kim van der Pot-Zuiderwijk Desiree van der Lans 0-2
Niet ingedeeld (wegens blessure)
Dennis v Leeuwen
Jan Hendriks
Johan Enthoven

Begin piramide 2024


eindpiramide 2023

_______________________________________________________________________________________________

Eindpiramide 2022


De winnaars zijn bekend van de piramide van 2021/2022.

De winnaar bij de heren is:
Jan Duijndam.
Bij de vrouwen is dat:
Femke Duijndam.



Definitieve piramide van 2021

De finales zijn gespeeld en de winnaars van 2020-2021 zijn:

Heren: Jan Duijndam en bij de dames: Pascalle Rouwhorst

 

De winnaars van de Piramidecompetitie 2020 zijn:

Dames:            Pascalle Rouwhorst

Heren:             Jan Duijndam